Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Żuromin – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica(Żuromin + 46 km)

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwaca! Oferuję na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18698m2, zabudowane halami i budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowej i biurowo-socjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Władysława Jagiełły

Działdowo(Żuromin + 25 km)

750 000 zł389 m² 1 928,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta? Ta trzykondygnacyjna kamienica w Działdowie to idealna propozycja pod dochodowy wynajem biur, lokali usługowych lub mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Szabda

Szabda(Żuromin + 41 km)

4 799 999 zł1 874 m² 2 561,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 256 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i energooszczędny obiekt magazynowy znajdujący się w miejscowości Szabda zaledwie 1km od Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Hala została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ciechanówko

Ciechanówko(Żuromin + 26 km)

19 550 000 zł80 000 m² 244,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

W sercu malowniczych Mazur, w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000, pośród rzeki Wel o niepowtarzalnym uroku, znajduje się wyjątkowe miejsce Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica(Żuromin + 46 km)

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż nieruchomość Biurowo-Produkcyjna w Nidzicy przy ul. Słonecznej z przeznaczeniem na prowadzenie wielu form działalności takich jak: biura, handel/usługi, produkcja, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bełk

Bełk(Żuromin + 18 km)

890 000 zł4 083 m² 217,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 083 m²

Na sprzedaż! Działająca stolarnia z budynkiem mieszkalnym. Oferujemy wyjątkową okazję zakupu działającej stolarni, zlokalizowanej w miejscowości Bełk koło Lidzbarka. Obiekt idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Nidzica(Żuromin + 46 km)

2 900 000 zł2 058,30 m² 1 408,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 834 m²

Hala magazynowo- produkcyjna połączona z budynkiem biurowym, na działce o pow. 4834 m2 w Nidzicy. Powierzchnia użytkowa hali: 1769 m2, budynku biurowego: 207 m2. W hali, oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Brodnica(Żuromin + 39 km)

35 000 zł1 171,60 m² 29,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Atrakcyjny obiekt produkcyjno magazynowo - mieszkaniowy w atrakcyjnej i uczęszczanej lokalizacji w Brodnicy. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Mechaników

Mława(Żuromin + 31 km)

1 390 000 zł643,89 m² 2 158,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedmiotem oferty jest budynek produkcyjno-magazynowy z częścią magazynową oraz zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Grodziczno(Żuromin + 38 km)

790 000 zł890 m² 887,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Budynki magazynowe, usługowe i inne o łącz. pow. użytk. ~890m2 na działce o pow. 5000m2. Lokalizacja: grodziczno k./ Lubawy i Nowego Miasta Lubawskiego. Okazja ~1000 zł/m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Żuromin

Żuromin,mazowieckie

18 000 zł250 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Marzysz o własnym biznesie, który łączy przyjemność z zarabianiem? Uwielbiasz organizować przyjęcia, tworzyć niezapomniane chwile dla innych? Ta oferta jest dla Ciebie! Sala bankietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Żuromin,mazowieckie

2 150 000 zł1 550 m² 1 387 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 504 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny położony w Żurominie, mieście znajdującym się w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego, będącym siedzibą powiatu żuromińskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żuromin

Żuromin,mazowieckie

1 000 000 €1 500 m² 666,67 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:950 000 m²

Mazowsze, do sprzedania 95ha, dom, hotel, stajnie, razem stanowią kompleks hotelowo wypoczynkowy w okolicy Żuromina. Dom 327m2 bogato umeblowany, duży garaż , stajnia na 14 koni, pomieszczenia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij